Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
Čistící ubrousek napuštěný isopropyl alkoholem (IPA), 1ks v obaluČistící ubrousek napuštěný isopropyl alkoholem (IPA), 1ks v obalu
39 Kč
Duplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
160 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
320 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
167 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
195 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
192 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
223 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
153 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
167 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
195 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.
181 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.
181 Kč
Zpracování dat
Schovat