Blog

Kariéra

Hledáme!

Má tah na branku, ale fotbalista to není. Rád komunikuje s lidmi, ale bavič to není. Rozumí si s technologiemi, ale ajťák to není. Je to nová posila našeho týmu!

Je jedno, jestli jste žena či muž. Nezáleží, zda jste absolvent nebo ostřílený obchodník. Hledáme prostě šikovné a zapálené lidi, kteří mezi nás zapadnou. Přidejte se a veďte společně s námi misi, jejímž cílem jsou spokojení zákazníci.

Hledáme konzultant(k)y do prodejen v Ústí nad Orlicí, v Jičíne a v Litomyšli.

Více informací se dozvíte zde: bit.ly/prace_konzultant

Nebo nám rovnou pošlete životopis na: kelnar@setronic.cz

Aktuálně

Samsung A14

Dopřejte si luxus v podobě nového Samsungu A14. Tento stříbrný poklad teď můžete získat za pouhou 1 Kč!

Za tuto neuvěřitelnou cenu ho pořídíte k novému tarifu nebo když se jej rozhodnete změnit. Zastavte se u nás na pobočce nebo nám napište, povíme vám o tom více!

Aktuálně

Voyo start

Kdo by neměl rád dárky, a tak tu pro vás jeden máme! Jmenuje se Voyo start a je součástí každého tarifu T-Mobile TV.
A proč byste ho měli chtít? Protože získáte přístup k 2000+ filmů a seriálů v češtině, bez reklam. Dívat se můžete kdekoliv, T-Mobile TV totiž lze sledovat na smart TV s připojením k internetu, na telefonu, tabletu i na notebooku.
Pokud je to pro vás nabídka, co se neodmítá, přijďte si pro ni k nám!
Kariéra

Volné pracovní místo na prodejně T-Mobile Jičín

Máte rádi pocit, když se vaši zákazníci usmívají kvůli vám? Když každá soutěž končí vaší výhrou? Tak do toho pojďte s námi. Hledáme totiž někoho, kdo má rád život v pohybu a jeho největší radostí je pocit, že ty zelená čísla ve vašich výsledcích nejsou náhoda, ale vaše práce.

Více informací a možnost přihlášení naleznete zde: https://beta.www.jobs.cz/rpd/1616233806/?searchId=e4056862-562f-440c-adaa-19de60d824dc&rps=233

Aktuálně

Náš nový e-shop

Navštivte náš nový e-shop. Přináší přehlednější a intuitivnější  výběr z více než 100 000 položek, nejenom z IT a mobilní komunikace, ale i elektroniky nebo domácích spotřebičů.

Nezařazené

Uzavření prodejny v Hradci Králové

Vážení zákazníci, naše prodejna ve Hradci Králové byla trvale uzavřena k 31.12.2021. Děkujeme za vaší letitou přízeň a rádi vás uvidíme na nejbližších pobočkách (OC Futurum HK) …