Blog

Aktuálně

Náš nový e-shop

Navštivte náš nový e-shop. Přináší přehlednější a intuitivnější  výběr z více než 100 000 položek, nejenom z IT a mobilní komunikace, ale i elektroniky nebo domácích spotřebičů.

Nezařazené

Uzavření prodejny v Hradci Králové

Vážení zákazníci, naše prodejna ve Hradci Králové byla trvale uzavřena k 31.12.2021. Děkujeme za vaší letitou přízeň a rádi vás uvidíme na nejbližších pobočkách (OC Futurum HK) …

Aktuálně

PŘEDSTAVUJEME NOVOU TARIFNÍ NABÍDKU A BEZPLATNOU SLUŽBU „POŘÁD ONLINE“,…

Zůstat v kontaktu a chatovat si s nejbližšími, mít možnost si načíst trasu v mapách a do navigace, hledat v jízdních řádech nebo vyřídit základní bankovní transakce, přestože už došla předplacená data v telefonu. Od 1. září tuto možnost nově nabízí bezplatná služba Pořád online, kterou představil T-Mobile spolu se zcela novou nabídkou tarifů.

Praha, 26.srpna, 2021 – Nová tarifní nabídka, kterou T-Mobile spouští od 1. 9. 2021, reaguje na stále vyšší spotřebu dat, která v Česku raketově roste. Podle údajů společnosti Tefficient byl růst u českého T-Mobilu za loňský rok čtvrtý nejvyšší v Evropě a průměrná spotřeba dat zákazníků T-Mobile se během 2 let více než ztrojnásobila – od 2 GB v květnu 2019 po 7 GB v květnu 2021. Mobilní data dnes využívá již celých 85 % zákazníků s chytrými telefony a tarify s neomezenými daty dokonce více než pětina zákazníků. T-Mobile nyní přináší tarifní nabídku, která cílí i na specifické potřeby studentů či těch, kdo hlavně datují a méně volají, a zákazníků, kteří datují výhradně například prostřednictvím svých notebooků nebo tabletů.

Read more „PŘEDSTAVUJEME NOVOU TARIFNÍ NABÍDKU A BEZPLATNOU SLUŽBU „POŘÁD ONLINE“, SE KTEROU DATA NIKDY NEDOJDOU“

Aktuálně

Liga mistrů na T-Mobile TV

Od 13. srpna spouštíme novinku na naší televizi. Dlouho očekávaná LIGA MISTRŮ pro všechny naše zákazníky od TARIFU M.

Sledujte zápasy odkudkoliv a fanděte ⚽🏆

Aktuálně

Apple Watch s podporou LTE exkluzivně u nás!

Teď už můžete iPhone nechat klidně ležet doma na stole. Ode dneška si díky službě Apple Watch Connection, kterou pořídíte ekluzivně u nás k Apple Watch Series 6, užijete svobodu na plné pecky.

Nejvyspělejší hodinky Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE s GPS + Cellular si díky službě Apple Watch Connection užijete svobodně a naplno, aniž byste museli mít svůj iPhone při sobě. Fungují nezávisle na technologii 4G LTE pod stejným telefonním číslem, které máte u svého mobilního tarifu. Osvoboďte se u všeho, co děláte rádi. Hodinky Apple Watch si můžete vybrat nejen podle modelu, ale také podle barvy a velikosti displeje. Záleží jen na vašem vkusu.

Read more „Apple Watch s podporou LTE exkluzivně u nás!“